Genital bölge beyazlatma son yıllarda çok istenilen çok  sorulan bir uygulama.

Genital bölge neden kararır önce onu konuşalım. Yıllar içinde yaş ilerledikçe, doğum ve gebelik sayıları arttıkça genital bölge hem elastikiyetini hem de rengini kaybedebilir. Özellikle epilasyon ,ağda ,bazı kozmetik ürünler ,kullanılan iç çamaşırı, terleme ,menapoz dönemi ,şeker hastalığı gibi kronik rahatsızlıklar da bu bölgede renk koyulaşmasına sebep olur.Bazı genç kızlarda genetik olarak da bu bölgenin rengi  daha koyu olabilir. Sigara içmek ve bazı kullanılan ilaçlar da renk kararması yapıyor.

Genital bölge denildiğinde bikini bölgesi olarak tanımlıyoruz. Vajen beyazlatma olarak kullanılsa da vajen içine uygulanmıyor bu işlem.

Genital beyazlatma nasıl yapılıyor??

Laser veya kimyasal peeling ürünler kullanılabilir. Ben yıllardır bu uygulamaları yapan bir uzman doktor olarak laser uygulamalarından sa kimyasal peeling uygulamalarını daha başarılı buluyorum.Hastalarım peeling  sonuçlarından çok memnun.

Öncelikle hastalarımı detaylı bir öngörüşme ile kabul ediyorum.İşlem ile ilgili ayrıntılı konuşuyoruz.

Kimyasal peeling ürünlerimiz tek seansta çok başarılı güzel sonuçlar veriyor.Klinik ortamında ağrısız,konuşarak yaptığımız peeling ürünlerin hepsi lisanslı sadece doktor kontrolünde uygulama zorunluluğu olan özel ilaçlar.

İşlem 15-20 dk sürüyor ,Etkisini 1ay içinde göstermeye başlıyor.İşlem sonrası size önerdiğim bazı kremler oluyor,onlar da işlemin etkinliğini arttırıyor.1ay sonra mutlaka kontrolde tekrar görüşüyoruz,genelde gerekmiyor ama gerekirse 2. Seans uygulamamız ücretsiz oluyor.

İşlem sonrası hastamızın dikkat etmesi gereken durum,,deniz ve  havuz a girmemek,direkt o bölgeyi güneş ışığına maruz bırakmamak.

Eğer siz de genital bölgedeki koyu renkten  memnun değilseniz,genital beyazlatma için 05308501316 telefon numaramızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.